Yhteystiedot

Balint-yhdistyksen hallitus 2017  

Markku Timonen, puheenjohtaja
Oulu
markku.timonen@oulu.fi
040 512 3146

Tuula Arvonen, varapuheenjohtaja, rahastonhoitaja
Vihertie 55 D, 01620 Vantaa
puh. 050 548 2212
tuula.arvonen@pp.fimnet.fi

Kukka-Maaria Aranko, sihteeri
05800 Hyvinkää
Aranko.L.Kukka-Maaria@student.uta.fi 

Martina Torppa,  kansainvälisten asioiden yhteyshenkilö
Eteläinen Hesperiankatu 28 A 16
00100 Helsinki
martina.torppa@helsinki.fi
040 512 3146

Marja Kylä-Utsuri
Salonojankatu 11
24260 Salo
puh. 040 727 1990
marja.kyla-utsuri@fimnet.fi

Anna-Maija Salmi
Kontioniementie 14 
80770 Kontiolahti
puh. 050 5999 307
anna-maija.salmi@pkssk.fi

Sara Sarjakoski-Peltola
Salo, puh. 040 7476260

sara.sarjakoski-peltola@fimnet.fi 

 

Reima Santala

050-4306802

reima.santala@gmail.com

 

 

lisäksi

Irmeli Laurila    Viron Balint-käynnistämisen yhteyshenkilö
Alkutie 83 A
00660 Helsinki
0405500427
irmeli.lauril@fimnet.fi