Yhteystiedot

Balint-yhdistyksen hallitus 2020-21

 

Markku Timonen, puheenjohtaja
Oulu, 040 512 3146 markku.timonen@oulu.fi
 

Sara Sarjakoski-Peltola, varapuheenjohtaja
Salo, 040 7476260 sara.sarjakoski-peltola@fimnet.fi

 

Kukka-Maaria Aranko, sihteeri 
Hyvinkää,arankomaaria@gmail.com

 

Martina Torppa,  kansainvälisten asioiden yhteyshenkilö
Helsinki,040 512 3146 martina.torppa@helsinki.fi
 

Petri Karttunen 
Oulu ,040-8251183 petri.karttunen@mehilainen.fi

 

Marja Kylä-Utsuri
Salonojankatu 11,24260 Salo,040 727 1990 marja.kyla-utsuri@fimnet.fi

 

Marianne Riekki
Oulu,marianne.riekki@oulu.fi

 

Anna-Maija Salmi
Kontioniementie 14 ,80770 Kontiolahti, 040 5519750 anna-maija.salmi@pkssk.fi

----

Viron Balint-toiminnan yhteyshenkilö:

Irmeli Laurila
Alkutie 83 A, 00660 Helsinki ,040 5500427 irmeli.laurila@fimnet.fi